Centrum Biurowe ŻELAZNA 11 to zabytkowy i odrestaurowany obiekt zlokalizowany na terenie Nowego Baildonu w Katowicach. W pobliżu biurowca znajduje się jedno z największych centr handlowych południowej Polski – Silesia City Center.

O dobrej lokalizacji dla biznesu świadczą między innymi: położenie w pobliżu centrum miasta, dostępność do dróg szybkiego ruchu – autostrady A4 czy Drogowej Trasy Średnicowej; dostępność przystanków komunikacji miejskiej; dogodny dojazd do dworca PKP i PKS czy lotniska w Pyrzowicach.

W ofercie wynajmu posiadamy: powierzchnie biurową o powierzchni 797,90 mkw na parterze i pierwszym piętrze obiektu oraz powierzchnie dodatkowe na poddaszu o powierzchni 152,90 mkw, które można zaadaptować jak obecnie na biura lub archiwum. W piwnicach biurowca znajdują się zabezpieczone przed włamaniem powierzchnie magazynowo-archiwlane o powierzchni 258 mkw. Biurowiec posiada również sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne oraz recepcję.

Na terenie Centrum Biurowego ŻELAZNA 11 znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe oraz strefa wolnego parkowania przy ulicy Żelaznej.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Jeśli jesteś zaiteresowany wynajmem powierzchni biurowej zapraszamy do kontaktu
500 788 500

 

Żelazna 11
- Centrum Biurowe -

 

ul. Żelazna 11
40-851 Katowice

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Biurowego ŻELAZNA 11 jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl